امروز 05 مهر 1402

سینماهای اکران جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در تهران مشخص شدند

 

هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برنامه‌ اکران‌های خود در تهران و سراسر کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره؛ همزمان با افتتاحیه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، اکران آثار سینمایی، مستند و پویانمایی در سینما های سراسر کشور( 354 نقطه از ۳۱ استان) با همکاری حوزه هنری، موسسه راوی نو، خانه اکران مردمی بسیج و عماریار از 12 تا 17 اسفند ماه 1401 در حال برگزاری است.

اکران ها در 3 نوبت صبح، بعد از ظهر و شب انجام می‌شوند که در قالب مجموعه برنامه‌هایی شامل اکران آثار کوتاه داستانی، مستند، انیمیشن و فیلم سینمایی به صورت چرخشی در سینما های منتخب جشنواره اکران و میزبان مخاطبان خود خواهند بود.

به این ترتیب، هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در نوبت صبح از ساعت 10 الی 12 با اکران انیمیشن، ویژه رده سنی نوجوانان و جوانان و در نوبت بعد از ظهر از ساعت 17 الی 19 با اکران فیلم مستند و در نوبت شب از ساعت 20 الی 22 با اکران فیلم های سینمایی منتخب شامل موقعیت مهدی، شماره 10، اتاقک گلی، گل های باوارده، سرهنگ ثریا، غریب و ضد میزبان عموم هنردوستان و هنرمندان در سراسر کشور است.

فیلم‌های انتخاب شده برای اکران در جشنواره، آثاری هستند که بیشتر مورد توجه فیلمسازان جوان و دانشجویان است.

سینما های منتخب هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در تهران شامل دو سینمای شاهد و آزادی است.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در تهران با سینما شاهد و پردیس سینمایی آزادی از آثار و مخاطبان خود میزبانی می‌کند.

سینما شاهد در این جشنواره با دو سالن سبلان و شیدا و ظرفیتی حدود 450 نفر و سینما آزادی در سالن شهر قصه با ظرفیتی حدود 167 نفر میزبان علاقه‌مندان و مخاطبان جشنواره از 12 الی 17 اسفند ماه 1401 است.